Bestuur

Naam Functie Lid sinds
De heer J. Beltman Voorzitter 01-06-2000
De heer F.T.J.M. Hendriks Secretaris 15-12-2004
De heer L.M.M. van Thiel Penningmeester 01-04-1998
Mevrouw M. Dubbeldam Bestuurslid 15-12-2004
Mevrouw E.W.C. van der Velden Bestuurslid 31-10-2018